Susipažinkite su „Brolių medus“

         Mūsų bitynas įsikūręs Aukštaitijos šiaurėje, Kupiškio rajone. Bitės laikomos ekologiškoje aplinkoje. Šalia plyti pievos ir miškai. Bitynas dalyvauja išskirtinės kokybės programoje, todėl nuolat atliekama bityno patikra. Suteiktas sertifikatas garantuoja medaus ir kitų produktų kokybę.

sertifikatas

        Prieš keletą metų naujai atrastas hobis virto rimtu užsiėmimu. Rasti keli senelio bitininkystės įrankiai padėjo įsivažiuoti ir pradėti bitininkystę savo jėgomis. Pirmas sugautas bičių spiečius apsigyveno senelio avilyje. Tai buvo didžiausias iššūkis.  Kiekviena vasaros diena buvo laukimo diena. Ar pavyks bitėms išgyventi? Ar nepaliks manęs išskrisdamos ieškoti geresnių namų?

           Tos mintys sukosi galvoje ir nedavė ramybės. Taip pradėjau gaminti rėmelius iš rastų lentų. Po sukaltų pirmųjų rėmelių sekė aviliai, o vėliau ir pastatyta bitidė. Šie projektai padėjo sukurti  ir gimti idėjai „Brolių medus“. Galbūt kyla klausimų kodėl brolių? Aš turiu brolį dvynį, kuris turėdamas laisvų minučių pagelbėja suktis šioje veikloje. Įdėtą meilę ir pastangas siūlau apžvelgti „Mūsų gaminių“ skyriuje.

100_3057