Apie mus

„Brolių medus“ yra prieš keletą metų sukurtas prekės ženklas, kuris dabar daugeliui siejasi su aukščiausios kokybės medumi. Sunku tai vadinti tiesiog verslu, kadangi viskas prasidėjo nuo hobio – du broliai atrado kelis senelio bitininkystės įrankius ir būtent tai įkvėpė bei paskatino pradėti bitininkyste užsiimti profesionaliai.

Istorija

Viskas prasidėjo nuo pirmojo sugauto bičių spiečiaus, kuris vėliau apsigyveno senelio avilyje – tuomet kiekviena diena buvo kupina laukimo ir nerimo. Broliai pradėjo gaminti rėmelius iš rastų lentų, vėliau buvo pradėti kalti aviliai. Net nepastebėjome kaip viskas išaugo nuo vos kelių avilių iki didžiulio bityno!

Tačiau dabar visa tai skamba tik kaip juokai ir nostalgija – „Brolių medaus“ bitynas yra įsikūręs Aukštaitijos šiaurėje, Kupiškio rajone. Visos bitės yra laikomos tik ekologiškoje aplinkoje ir šalia jų auga nuostabios pievos ir kerintys miškai.

Be abejo, „Brolių medaus“ bitynuose nuolat atliekamos patikros, nes šie bitynai dalyvauja išskirtinės kokybės programoje – broliams rūpi jų bitės, medaus kokybė ir, be abejo, klientų atsiliepimai. Na, o suteiktas sertifikatas tik dar kartą įrodo, kad šis medus ir kiti „Brolių medaus“ produktai yra iš tiesų aukščiausios kokybės.

Siūlome jums apžvelgti mūsų produktų asortimentą ir patiems įsitikinti, kad viskas gaminama su meile ir tai broliams nėra tiesiog verslas. „Brolių medus“ savo pavadinimą gavo dėl to, kad su šio bityno reikalais tvarkosi du broliai dvyniai. Bet pavadinime galima įžvelgti ir kitokią prasmę – kiekvienas „Brolių medaus“ produktas yra gaminamas su tokiu užsidegimu ir nuoširdumu, kad išbandę šį medų pasijausite mylimi ir artimi, tarsi pats būtumėte vienas iš dviejų brolių.